מדורים

כתבות נוספות

ערבים גנבים

ערבים!

אבו רקיע ממיסר עם חבר ממצר. אותה אדמה. בני אדם.

כמו הרבה אחרים, גם אני חושב שהערבים היא הבעיה. והיהודים. לצורך העניין גם ההוטנטוטים והאסקימוסים. זה הכל עניין של כמויות. זאת אומרת, מכיוון שמעט הוטנטוטים או אסקימוסים עובדים בבתי החולים, במערכת החינוך, באתרי הבנייה ובכל מקום חיוני במדינת ישראל, קשה לזהות את הסכנה שבהם, אבל לעומת זאת הערבים – הו הערבים. אני חושב שניתן לקבוע בוודאות שהערבים נעים בהמוניהם כל בוקר לבתי החולים. משהו כמו 35% מהסגל הרפואי במדינת ישראל (יש האומרים יותר) הם ערבים. ורק חצי מהם רופאים היתר הם אחים, אחיות, סניטרים, רוקחים, מזכירות, מנהלי מחלקות ובתי חולים, טבחים ושאר הדברים שמשאירים את עמישראל בחיים. נוהרים. תשמעו ממני. באוטובוסים.

למען האמת, עוד הרבה לפני הפוליטיקה, הם גנבו לנו את הרפואה בישראל. ככה זה –  אנחנו לא נותנים להם לחיות והם לא נותנים לנו למות. לזה התכוון האו"ם בתוכנית החלוקה. הצליח.

וואי- וואי -וואי, נזכרתי באוניברסיטאות. לשם הם נוהרים באוטובוסים, באופניים, ברכבת הקלה ובכרמלית. אל תשאלו כמה מרצים וחוקרים ופרופסורים ערבים יש. מורים ערבים מכשילים תלמידים יהודים. ולהפך.

שלא לדבר על איך הערבים האלו גנבו מאתנו את החומוס, את הפלאפל, את הפול, את הכנפה, את המעמול, את המטבוחה  ואת הקפה של נח'לה. אני לא מדבר על גניבת הטחינה החלבה, הזעתר והבייגלה. באוטובוסים.

אז מה זה בשבילם לגנוב בחירות? הם ערבים גנבים. אני לא מכליל. אבל הם כאלו. וגם היהודים.

זה נכון שהיהודים למדו מהערבים וגונבים הרבה יותר טוב (כי הם העם הנבחר והמוכשר) אם כי קוראים לזה במילים קצת אחרות (תספורת למשל). כי היהודים גנבו (ליהודים ולערבים) את המים, החשמל, הגז ועוד כל מיני זוטי דברים. אבל זה בחקירה בכפוף לשימוע, עד פסק דין חלוט בעליון. או שלא.

בקיצור, אין ספק שיותר מהגרעין הפרסי, טילי החיזבאללה, מנהרות החמאס, ארדואן הטורקי והשמאל (שמסיע את הערבים כל בוקר לבתי החולים, למסעדות, לתחנות הדלק, לבתי הספר לבתי המשפט ולים), הערבים הם האיום הקיומי הגדול ביותר על שלטון נתניהו. מדינת ישראל מוקפת בערבים מבפנים.

אל תזלזלו בזה. הכי מסוכן שהם נראים רובם כמו לוסי אהריש ותאמר נאפר, מדברים עברית ללא מתום, לבושים בבגדי מעצבים ואוכלים במסעדות עם אוכל ישראלי (שהערבים גנבו לנו). קשה מאוד לזהות אותם. הם דומים מאוד ושונים לגמרי. תקשיבו לי. שונים לגמרי. הם נושמים חנקן ולא חמצן ופולטים חמצן ולא CO2.

הדרך היחידה לזהות אותם זה כשהם גונבים. את הבחירות. ולכן צריך לשים מצלמות. בטח שצריך. חובה.

למרות שאני לא ממש מצליח להבין. מצלמה מזהה את הערבים? כזאת חכמה? כמו הרחפן המתאבד? ואיך היא תדע מה לוסי ותאמר שמים בקלפי? כזאת חכמה?

רק כמה מילים על בחירות, בלי קשר לערבים. בחירות שאפשר לזייף הן בחירות צמודות בהן מספיק להעביר 2-3 מנדטים מצד לצד. כך זה נעשה על ידי ארדואן במשאליו השונים ובבחירות בטורקיה. כך זה נעשה בכל מקום שבו אין למישהו רוב מוחלט. נתניהו, בכל מערכות הבחירות, זוכה במפתיע (גם נגד פרס ב-1996), ברוב קטן שהוא לא שלו עד השעות האחרונות של ספירת הקולות.

מעניין אה?

אבל אם יש בחירות שבהן הרוב הוא גדול ומשכנע – נגיד כמו ב-1999 נגד ברק, אז אין ספק.

ואם אין ספק, כמו שכנראה אומרים סקרי העומק הנוכחיים על הפסדו הצפוי של נתניהו, אז למה שלא נאשים את הערבים ונערער את אמינות כל המערכת? חייבים לתקן כדי שלא נסמוך על כל מיני אזרחים שלא יודעים מהו הפתק הנכון לשים בקלפי.

תסמכו על הגנב. הוא יודע מתי אפשר לעשות את זה ומתי כבר אי אפשר וצריך מהלך דרמטי שיטרוף הכול.

אז בבקשה בנימין, יש לי הצעה גורפת על מנת לתקן את העניין עם הערבים המתחזים האלו, שמוסעים באוטובוסים על ידי עמותות השמאל ונראים ממש כמו שאר הישראלים שווי הזכויות (רחמנא לצלן).

יש לחוקק מיד חוק ולסמן את הערבים. קעקוע – זה מאוד מקובל עכשיו. מאוד אופנתי. נגיד סמל המדינה. וככה במכה אחת , הם יראו נאמנות ונדע להיזהר מהם. היה כזה ניסוי. עד היום נשארו כמה עניים זקנים וזנוחים שהולכים עם הגרפיטי הזו על יד. למען עיקרון הרצף כדאי אולי לדאוג שלא יעלם הדבר היפה הזה. ומכיוון שהערבים החליפו אותנו ברוב הדברים, כדאי שגם במסורת היפה הזו.

ובא לציון גואל ונתניהו לנצח נצחים.

אמן.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כתבות קשורות

כתבות נוספות

מדורים

כרם שיזף

יין ושמן זית- ענבים טובים עושים יין טוב

שלחו הודעה

tsur@shezaf.net  |  טלפון: 054-4975548

כל החומרים באתר shezaf.net, כתובים, מצולמים מוסרטים או מצוירים מוגנים בזכויות יוצרים ©. אין להשתמש בשום חומר מהאתר למטרות מסחריות, פרסומיות או לכל סוג של תקשורת חזותית, כתובה או אחרת ללא רשות מפורשת בכתב מצור שיזף.