מדורים

כתבות נוספות

הלילה בו מתה הכנסת

מות הכנסת

אתמול בלילה, כשישנתם, (זה קורה תמיד בלילה) אחרי דיון סוער (אח הימים בהם היו דיונים סוערים), ביטלה ממשלת ישראל את הכנסת. הסמכויות לחוקים חדשים, צווי שעה והחלטות על תה, מסיכות ומעצרים אלימים רק אם נותנים מכות מעל החגורה וראסיות מעל הגבות – עבר לממשלה. הכנסת תוכל לדון אחר כך. אם בכלל.

שעת חירום קורונארית.

כמה מאות אזרחים יודעי דבר מיהרו לצומת עזריאלי, מונהגים על ידי שיקמה שוורצמן. השאר התכסו במסכות והמשיכו לנמנם.

וב-24.7.20 אמור להתחדש משפטו של אחד בנימין נתניהו, חצי ראש ממשלה.

קורונה היא סוג של דת שנולדה לא מזמן, וכדרך הדתות הגדולות, ההתפשטות שלה סוחפת, גורפת ומשעבדת הכל.

ומכיוון שהיא דת, אין טעם בכלל להתווכח על כמה היא מסוכנת, על מספרים ועל גרפים, על מה אומרים הרופאים, הבנקאים, הפוליטיקאים ושאר האנשים שמנהלים את העולם.

ובזמנים כאלו, אתאיסטים (כמוני למשל) חובשים מסיכה כדי שלא יחשדו בהם שהם לא מהדת הנכונה ושומרים על מרחק מהשוטרים שהממשלה אישרה להם לעצור בברוטאליות כל אזרח ולדפוק לו קנס של 500 ₪ כי הוא העז להטיל ספק בדת החדשה.

ככה כמובן עושה ממשלה שקרנית שמונהגת על ידי שקרן. ולשקרנים אתה לא מאמין. אתה נזהר מהם. פגיעתם קשה.

אצטט פה את דרור חברי החכם שאמר : מה יש לכם אנשים, אתם לא מסוגלים להילחם בקורונה כאילו היתה דמוקרטיה ובעד הדמוקרטיה עם מסיכה?

צודק.

אין לנו שום אמון בממשלה ובדו-ראש המובילים אותה כשני צבים עוורים לעבר המצוק. לא רחוק צבים שלי, לא רחוק, עוד קצת. מצוק יפה וגבוה בחרתם לנו. אנחנו איתכם!

מי צריך כנסת כש- 36 שרים ושני  חצאי ראשי ממשלה ועוד  משהו כזה סגני שרים וראשי וועדות מחליטים באישון ליל מה שחצי ראש הממשלה רוצה? הממשלה היא הכנסת! זה היה תיקון הכרחי! בטח בימי החירום של הקורונה!

זאת אומרת בדמוקרטיות אחרות זה לא קורה ככה. אבל אנחנו מיוחדים. עם בחירה.

וחוץ מהענין הפשוט שעכשיו תוכל הממשלה הרחבה הזו לחוקק חוקים מייד ובלי הפרעה, עכשיו סוף סוף יוכל חצי ראש הממשלה לחוקק חוקי חירום שיאסרו הפגנות בגלל התקדמות הקורונה. ייתכן שאפילו יסגרו בתי המשפט. ואז כמובן יחוקק חוק שמכריז על חג ה-24 ליולי.

ואחר כך יבוטלו הבחירות. כי למה ניסנקורן ואשכנזי  וגנץ ואוחנה ורגב ושאר מרעין בישין צריכים בחירות על הראש כשכל הסמכויות ניתנו בידיהם במחטף הלילי?

הם יסבירו שאי אפשר להצביע עם מסיכות וזה מדבק הדמוקרטיה הזו ובעצם זה מקור המגיפה והדת החדשה, היא דת הקורונה, מבטלת כל דבר אחר.

ומי שיתקרב לקלפיות ישלם 1000 שקל קנס.

ובג"ץ אתם שואלים? זה יעבור את בג"ץ?

בג"ץ ? 11 המופלאים שאמרו שאין שום בעיה עם עבריין שיש נגדו שלושה כתבי אישום חמורים? אלו שאמרו ששינוי חוק יסוד הממשלה לאחר מערכת בחירות וגניבת קולם של מיליון וחצי אזרחים זה בסדר?

די- די.  בכיינים חמוצים. הרכבת נוסעת ומחיר הדלק עלה. סעו לאילת ותמדדו חום. הגבולות סגורים. ואין לכם כסף כי החברות הגדולות מתייעלות בחסות הדת החדשה. ומחיר החשמל לא ירד. ונובל אנרג'י תובעת את חברת החשמל כי חברת החשמל רוצה לקנות גז יותר זול ממחירי השוד שבהם תשובה ונובל אנרג'י מוכרים לנו את הגז שלנו. וקרן הגז? אותה קרן נפלאה של מאות מיליארדים שתספק שמיכת הגנה ליום סגריר? טוב ששאלתם. אין שם כלום.

אתמול בלילה, בזמן שישנתם, הממשלה של שר המים והעננים, עם חצאי ראשי ממשלה ושר  משפטים שהוא גם שר הזבובים, הנמלים והדבש, ביטלה את הכנסת.

תמשיכו לישון. הכי כיף מיתת נשיקה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כתבות קשורות

כתבות נוספות

מדורים

כרם שיזף

יין ושמן זית- ענבים טובים עושים יין טוב

שלחו הודעה

tsur@shezaf.net  |  טלפון: 054-4975548

כל החומרים באתר shezaf.net, כתובים, מצולמים מוסרטים או מצוירים מוגנים בזכויות יוצרים ©. אין להשתמש בשום חומר מהאתר למטרות מסחריות, פרסומיות או לכל סוג של תקשורת חזותית, כתובה או אחרת ללא רשות מפורשת בכתב מצור שיזף.