צור שיזף

קמפינג בכרם

הכרם מזמן מספר פינות נחמדות לשים בהן אוהל. שלא בעונה ניתן לשים אוהל בין השורות, מתחת לאקליפטוס האדום או מתחת לזיתים בצד הרחוק של הכרם. יש שירותים במבנה בוץ נעים ובהם מקלחת חמה. מחוץ למקלחת יש מטבחון פתוח ומצויד. בברזים בכרם זורמים מים טובים. ובכמה מקומות אפשר להדליק אש כדי לצלות מה שרוצים או סתם לשבת מסביב למדורה ולחכות למטרות המטאוריטים בשמי הלילה הנוצצים.

מקסימום 20 אורחים
75 ₪ למבוגר
0 ₪ לילד

מיטות זוגיות

לא

מטבח

מטבח חוץ

מדורה

יש

מיטות יחיד

לא

WiFi

אין

מיזוג

אין

חדר רחצה

מקלחת משותפת

חשמל

אין

בקבוק יין

לא כלול

עדיין לא תחוייבו בתשלום

חוקי הבית

 ברוכים הבאים.

לבית לא נכנסים עם נעליים.

לכלבי הכרם קוראים תלמה וזורבה. תלמה מקבלת  2 כוסות אוכל יבש לצלחת הפח שליד פח האוכל השחור שנמצא ליד הדרגש שעל הדק, זורבה 3 .יש להם מי שתייה בארגז אפור ליד הבריכה – מים שהמרזב מספק להם.

מים חמים מדוד שמש מספיקים ל- 5 מקלחות טובות לפחות בימי הקיץ. לחורף ולעונות המעבר יש חימום גז אוטומטי למים בחודשים הקרים ובימים מעוננים. בין אפריל לאוקטובר לרוב לא צריך.

החשמל סולארי ועובד כל היום וכל הלילה ואין צורך לחשוב עליו. התאורה בבית היא גם 220 וולט  ויש מעל לכורסא נורה  שנותנת אור יקרות.ועם זאת – זה חשמל סולארי עם אגירה מוגבלת ואנא אל תפעילו בשעות הלילה טוסטר אובן או טוסטר רגיל – יפיל חשמל. בקיץ הימים ארוכים והלילות קצרים אבל בחורף בטח בין נובמבר למרץ זו אינה המלצה אלא הוראה. רק בשעות האור!

יש יין על השולחן ואם רוצים עוד – יש ביקב. הוא לא נעול. כל יין נוסף עולה לשוהים בבקתה 100 ש”ח. יכולים להשאיר במזומן או להעביר בפייבוקס, המחירים הרגילים הם 120-150 תלוי בבקבוק. שמן זית וזיתים יש מחירים ביקב. אם מחליטים לקחת. יש שמן זית וזיתים לשימושכם בבקתה על השיש ותיראו בין התבלינים צנצנת עם תערובת תבליני הכרם שאנחנו נוהגים לבשל איתה.

קמין עץ: בחודשים הקרים – בדרך כלל נובמבר עד מרץ, הקמין מחמם היטב את הבקתה. אנחנו משאירים קמין מוכן להדלקה עם מספיק עצים לערב וללילה ומחוץ לבקתה עוד עצים ללילה הבא. העצים האלו לא מיועדים למדורה אלא רק לתנור החימום!

אפשר לבקש ולקבל עץ למדורה בעלות של 50 ש”ח לחבילת עצים. בכל מקרה אלו אינם בולי עץ שמיועדים לחמם את הבית. אנא אל תיקחו עצים שמיועדים לבית למדורה!

שירותים – נא לא לזרוק שום דבר לאסלה אלא לפח.

בכל הברזים בכרם המים הם מי שתייה.

בסוכה שממזרח לבית יש בדרך כלל מישהו. או שהם מאנשי הכרם או שהם אורחים.

לסוכה יש שירותים, מקלחת ומטבחון משלה ויושביה לא מתקרבים לבית. אתם מוזמנים לשבת מתחת לאקליפטוס – מאוד נעים שם ויש מקום למדורה בין הבית ליקב עם רשתות לצליה וערימה גדולה של עצים ליד החניה.

הבית פתוח ולא נתקלנו בשנים האחרונות בבעיה של גניבות. בימי חול עובדים בכרם. העובדים לא יתקרבו לבית עד לעזיבתכם. אבל תוכלו לראות אותם מהחלונות. בכל שאלה קושיה או בעיה – תתקשרו מיד מבלי להסס. תיהנו

שאריות אורגניות אפשר לשים בתוך כלוב העץ שמתחת לתאנה מימין לבית.
אנחנו מפרידים בין אורגני לא אורגני ושמים בפח רק ניילונים, פלסטיקים וכד.
כרם אורגני
יש בגינה (תלוי עונה) קייל, מנגולד ותרד. מלא נענע על צינור הריקון של הבריכה, חָבַּג ליד התאנה ובראש השורות שמול הבית ושמאלה אזוב

תיהנו

 

פנו מערבה בצומת הרוחות (צומת בה”ד 1 שעל כביש 40 לפני מצפה רמון) המשיכו 6 קילומטר על כביש 171 עד שער הכרם משמאל והגיעו לבית השומר של הכרם.

תיאור דרך

פנו מערבה בצומת הרוחות (צומת בה”ד 1 שעל כביש 40 לפני מצפה רמון) המשיכו 6 קילומטר על כביש 171 עד שער הכרם משמאל והגיעו לבית השומר של הכרם.

שלחו הודעה

tsur@shezaf.net  |  טלפון: 054-4975548

כל החומרים באתר shezaf.net, כתובים, מצולמים מוסרטים או מצוירים מוגנים בזכויות יוצרים ©. אין להשתמש בשום חומר מהאתר למטרות מסחריות, פרסומיות או לכל סוג של תקשורת חזותית, כתובה או אחרת ללא רשות מפורשת בכתב מצור שיזף.