נאורהנאורה/ Neora
היתה מתכנתת יוניקס במשך שני עשורים, בחברות "ביג קורפורייט אמריקה" – סי.די.סי. ודיגיטל, בסטארט-אפ למשחקי מחשב רבי-משתמשים, וכפרילנס.
בונת אתרים (ביניהם מוזיאון נחום גוטמן, מוזיאון הילדים, דבר אחר, צור שיזף), מלמדת תרבות-הרשת (באונ' תל-אביב, אונ' פתוחה ושנקר), ויוצרת עולמות תלת-מימד. בפסטיבל עכו 2003 ובפסטיבל מנהיים, הוצגה יצירתה MEDEA_EX - תיאטרון אינטראקטיבי, לשחקנית, רובוטים וקהל, בתלת ממד ובזמן אמיתי.
ספרה "רומן דיגיטלי" יצא לאור ב-1993 בהוצאת הקיבוץ המאוחד (שם-שאול). היא כתבה וערכה כעיתונאית מחשבים בעיתונים מקצועיים ופופולריים (זומביט, גלובס, הארץ, גליליאו ועוד) וארגנה את כנס ההאקרים הראשון בישראל, Y2hacK , בשנת 2000. ערכה את הספר על קוד פתוח "הקתדרלה והבזאר" 2005, ופועלת ברשת למען עולם פתוח יותר וכוחני פחות.
גרה בתל-אביב וב- http://www.neora.com


שישי עם חברים - המגאזין
נאורה neora.com צילום: משה שי.

טירופטי הוא סיפור על חשיש. על גאנג'ה וצ'אראס. בעיני לפחות, זה אחד הסיפורים היפים שניכתבו על חשיש ומעשנים, אולי כי למרות שהרבה אנשים מעשנים, שותים ואוכלים את גופו ופרחיו של הקנביס, מעטים הם אלו שיודעים גם לתרגם את הסוטול למשהו שיש בו מהניחוח של הפרח המיטיב שמענג אנשים כבר הרבה שנים.
ואולי יותר מכל, זה סיפור על פרידה, על געגוע, על אהבה גדולה, על גבר ואישה והחשיש הוא המטפורה על הלא מושג. על הדבר הזה שאנחנו אולי קוראים לו אהבה, הזדקקות, שכשיש לנו ממנו, אנחנו יודעים שאסור לבזבז ממנו שום שאיפה

מאמרים לקטגוריה